Jdi na obsah Jdi na menu
 


Setkání number two

20. 6. 2007
Druhý víkend
    Jak se na minulém setkání dohodlo, tak se také stalo. Setkání bylo o víkendu 8.-10.6.2007. Konalo se na klubovnách jako jsme byli minule.
    Já osobně jsem přišla o pár minut později než byl sraz a nestačila jsem se divit. Na klubovně bylo sedum osůbek krčících se u stolu, koukajíc na The Simpsons. Takhle jsme si pak krátili chvíli do doby než přišlo alespoň dalších pár lidí. Kdybychom však čekali na všechny opozdilce tak bychom čekali pěkně dlouho. (všichni ví o čem je řeč, že?)
    Ještě první den (pátek) jsme se dozvěděli o novém teamu "zázemí" pod vedením Smrčka dále Agi prezentoval práci teamu "komunikace". Pak jsme shlédli dojemné video k Jamboree (bohužel bylo mluveno anglicky s francouzskými titulky...) Po dodívání na Jamboree shot jsme se podívali na film na dobrou noc a šli spát.
    V sobotu jsme zahájili den sportem, ale během chvilky se změnil v "cárání" se v Borské studánce... Ten den se ještě řešilo spousta dalších věcí, záležitostí a detailů týkajících se Jamboree. K obědu byla pizza (nevím jak vám, ale mě moc nechutnala), Sunny byl dokonce tak oddaný svému Jamoddílu, že dojel do civilizace a přivezl občerstvení v podobě různého pitiva k pizze.
    Neděle byla spíše v duchu odchodů. Prezentoval se tým prezentace, jež velmi inteligentně sestavil (jmenovitě to byl Popílek(Klix) a Gazinka) knihu, která bude k dispozici v našem subcampu pro získání kontaktů z celého světa... Všichni sršeli nápady jaké upomínkové předměty bychom mohli v Anglii použít, nakonec jsme se dohodli na "Českých" náramcích, sirkách a samolepkách.
    Tak a teď trochu souhrn. Moc mě mrzí, že na druhý víkend, na který každý sliboval, že přijede nás přijelo myslím méně než na první. Chtěla bych na vás trochu apelovat, zamyslete se nad vašimi hodnotami, některé účastníky za Plzeňský kraj jsem ještě ani neviděla... Možná je to moje chyba, ale znam tak 3/4 účastníků...
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář